Náhodný obrázek

P1160652

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

6. 4. 2019 Turistický kroužekŽelezniční zastávka Žlábek byla výchozím bodem prvního jarního výšlapu našeho turistického kroužku. Trasa vedla kolem Olšova, přes obec Žlábek,  Jelm, Stifterovu stezku k rozhledně a poté do Horní Plané. Cestou jsme mnohokrát zastavovali, abychom si přečetli informační tabule, ale také abychom se posilnili. Děti byly skvělé! Sledovaly okolí a ptaly se na vše, co viděly či našly v lese. A tak jsme řešili chyceného draka ve větvích, cestičky od kůrovce v kůře stromu, mraveniště, ptačí hnízdo v keři, choroše na stromě, letokruhy na kmenech stromů, názvy jarních rostlin, naklíčené kaštany, větev visící na elektrickém vedení. Dokonce jsme našli a někteří podepsali dvě kešky.

 

Počasí nám přálo, nohy nás nebolely, jídla jsme měli dostatek. Co více jsme si mohli přát.

 

A kdo s námi šel? Kromě p. učitelky H. Bürgerové a J. Klímové to byli: Anežka Jungvirtová, Dominik a Michaela Kvášovi, Jiřík Pešl, Eliška Moravcová, František Kvasnička, Sofie Vachulková, Sam Kučera, Karina Mužiková, Sam Prášek, Lucie Šimová, Natálie Trančíková, Kryštof Matějka, Vašík Buzek, Nela Klementová, Eliška Pastyříková a bývalý žák Vojta Klíma.

 

Málem bych zapomněla na fenku Sáru a psíka Bertíka.

 

                                                                                                 Jana Klímová

  https://www.rajce.net/a15959904