Plavecký výcvik 2. a 3. třídy

Názory dětí ze 3. třídy na plavecký výcvik v Prachaticích

Líbí se nám, jak jsou na nás hodní plavčíci. Hází nás do vody, máme i vířivku. Je to lepší než ve Volarech. A ve 4. družstvu už při druhém plavání jsme skákali do velkého bazénu, ve Volarech jsme se loni nenaučili plavat.

Elenka Friedelová, Adélka Rybová

Jezdili jsme do Volar, ale teď jezdíme do Prachatic. Ve Volarech se nám líbilo, ale v Prachaticích je líp. A jsou tam dobré plavčice a plavčík. A hlavně je tam vířivka.

Marie Absolonová, Sára Prášková

Zjistil jsem, že se nemusím bát a že mě plavání nakonec baví.

Daniel Ďuriš

Na plavání je to super. Jsem ve 2. družstvu, jsou tam 3 bazény, malý, velký, vířivka. Potápíme se, skáčeme do vody a co volná zábava - nejlepší!

Kryštof Matějka

Před rokem jsme jezdili na plavání do Volar a teď jezdíme do Prachatic. Myslím, že je to lepší v Prachaticích. Protože nás tam naučí dobře plavat. Skáčeme do vody, plaveme, potápíme se, chodíme do vířivky a do malého bazénku a máme volnou zábavu.

Karin Mužíková

Zjistil jsem, že tam jsou dobré plavčice a plavčík. Že se všechno naučíme. Je to tam pěkné, skáčeme do vody, máme volnou zábavu, je to sranda.

Michal Kříž

V Prachaticích se mi líbí, protože tam nás víc naučili. Skáčeme, potápíme se, plaveme. Líbí se mi vířivka a zjistila jsem, že je to tam lepší.

Natálka Kalkušová

Jezdili jsme do Volar a teď do Prachatic. Líbí se nám tam víc. Je to tam super! Skáčeme šipky, děláme různé úkoly, jsme v prvním družstvu. Ke konci plavání máme volnou zábavu a můžeme chodit do vířivky, malého bazénku a prostě si můžeme dělat, co chceme!

Sam Prášek, Tom Koza

Minulý rok jsme jezdili na plavání do Volar a letos jezdíme do Prachatic. Zjistil jsem, že prachatický bazén je lepší, líbí se mi tam vířivka a ten velký bazén. Hlavně jsou tam dobré plavčice a plavčík. Líbí se mi skákání do vody, šipky a tak dále.

Michal Hrdlička

Plavání se nám moc líbí, je to tam lepší než ve Volarech. Je tam hodně zábavy, plavčíci jsou bezvadní. Máme je moc rádi a děti se rychle naučily plavat, jsou spokojeny.

Lucka Šimová, Damián Mareš

Paní plavčice jsou hodné a chodí s námi do vody. Jsem ve 4. družstvu a už druhé plavání jsem skákala do vody. Je to tam super, skáčeme do vody, hrajeme si, chodíme do vířivky. Ve Volarech mě plavat nenaučili a tady ano.

Natálka Trančíková

Foto: https://zshp2018.rajce.idnes.cz/20180517_Plavecky_vycvik_v_Prachaticich/